• Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna

Hotel

Hotel Cezar – wygodne noclegi pod Poznaniem

Cezar Hotel dysponuje 47 pokojami, 1-, 2-, 3-, 4-osobowymi, z których każdy urządzony jest w innym stylu. Posiadamy również pokoje dla osób niepełnosprawnych. Standardowo wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę i telewizor. Łącznie dysponujemy 150 miejscami noclegowymi. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet. Hotel posiada zaciszne pokoje z tarasami balkonowymi i 2 tarasy widokowe. W przylegających do pokoi holach można nie tylko w ciszy wypić kawę, ale również delektować się zgromadzoną kolekcją obrazów i przedmiotów. Gościom chcącym odpocząć na świeżym powietrzu proponujemy ogród z oczkiem wodnym oraz mini zoo, gdzie możemy zorganizować imprezy plenerowe. Hotel zlokalizowany jest przy trasie “11”, niedaleko Poznania. Oznacza to, że proponujemy naszym Gościom noclegi w komfortowym obiekcie w odległości do 20 km od Poznania. W Koszutach znajduje się XVII wieczny Dworek Szlachecki, mieszczący Muzeum Ziemi Średzkie otoczone pieczołowitą opieką kustosza, a w pobliskim Kórniku można zwiedzić Zamek z Białą Damą, oraz znane w całym kraju Arboretum Kórnickie z piękną kolekcją rododendronów.Brak pomysłu na Sylwestra? Hotel CEZAR ma dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. W kalendarzu zaczynamy wypatrywać magicznej daty 31 grudnia, kiedy to hucznie pożegnamy 2017 rok, wypatrując w przyszłości nowych szans, nadziei, a także – być może – dalszego utrzymania dobrej życiowej passy. Jeśli chcesz świętować tę noc z bliską Ci osobą, a może w gronie najlepszych znajomych w eleganckich wnętrzach, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w Hotelu CEZAR. Znakomita lokalizacja naszego Hotelu pod Poznaniem w miejscowości Koszuty – 10 kilometrów od Środy Wielkopolskiej i 6 kilometrów od Kórnika, połączona z możliwością noclegu oraz menu przygotowanym przez szefów kuchni z naszej restauracji, sprawia, że inne przyjęcia sylwestrowe nie mogą konkurować z szalonym balem organizowanym w Hotelu CEZAR! Zapraszamy.

Więcej informacji pod numerem telefonu 612-852-932, 602-493-802 – Wojciech Budasz, właściciel Hotelu.


SUPER     OFERTA
NA    ORGANIZACJĘ   IMPREZ

HOTEL CEZAR zaprasza wszystkich zainteresowanych do organizacji przyjęć weselnych, przyjęć komunijnych i innych imprez okolicznościowych – w malowniczej okolicy ok. 10 kilometrów od Środy Wielkopolskiej i 6 kilometrów od Kórnika! Oferujemy również komfortowe noclegi pod Poznaniem.
Zapraszamy!
Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 602-493- 802.


www.cezarhotel.pl - hotel, restauracja. Przyjęcia okolicznościowe, wesela, noclegi - Środa wielkopolska