• Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna

Hotel

Hotel Cezar – wygodne noclegi pod Poznaniem

Cezar Hotel dysponuje 47 pokojami, 1-, 2-, 3-, 4-osobowymi, z których każdy urządzony jest w innym stylu. Posiadamy również pokoje dla osób niepełnosprawnych. Standardowo wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę i telewizor. Łącznie dysponujemy 150 miejscami noclegowymi. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet. Hotel posiada zaciszne pokoje z tarasami balkonowymi i 2 tarasy widokowe. W przylegających do pokoi holach można nie tylko w ciszy wypić kawę, ale również delektować się zgromadzoną kolekcją obrazów i przedmiotów. Gościom chcącym odpocząć na świeżym powietrzu proponujemy ogród z oczkiem wodnym oraz mini zoo, gdzie możemy zorganizować imprezy plenerowe. Hotel zlokalizowany jest przy trasie “11”, niedaleko Poznania. Oznacza to, że proponujemy naszym Gościom noclegi w komfortowym obiekcie w odległości do 20 km od Poznania. W Koszutach znajduje się XVII wieczny Dworek Szlachecki, mieszczący Muzeum Ziemi Średzkie otoczone pieczołowitą opieką kustosza, a w pobliskim Kórniku można zwiedzić Zamek z Białą Damą, oraz znane w całym kraju Arboretum Kórnickie z piękną kolekcją rododendronów.
Cudownych, białych, miłych, radosnych,
pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt
upływających we wspaniałej atmosferze.
Życzenia świąteczne śle CEZAR HOTELSUPER     OFERTA
NA    ORGANIZACJĘ   IMPREZ

HOTEL CEZAR zaprasza wszystkich zainteresowanych do organizacji przyjęć weselnych, przyjęć komunijnych i innych imprez okolicznościowych – w malowniczej okolicy ok. 10 kilometrów od Środy Wielkopolskiej i 6 kilometrów od Kórnika! Oferujemy również komfortowe noclegi pod Poznaniem.
Zapraszamy!
Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 602-493- 802.

Być może jeszcze nie zastanawiacie się, co będziecie robić w Sylwestrową noc, ale z doświadczenia wiemy, że koniec października to dobry moment, aby zainteresować się tematem 🙂 Dlaczego? Jest kilka powodów.

1. Wejściówki na nasz bal znikają w dość szybkim tempie. Lepiej z wyprzedzeniem mieć zagwarantowane miejsce.

2. Przygotowujemy dla Was kilka niespodzianek. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni! (jak co roku :D)

3. Ci z Was, którzy mieli już przyjemność bawić się w CezarHotel na zabawie Sylwestrowej wiedzą, że parkiet płonie do białego rana, a sen po takiej imprezie w komfortowych pokojach hotelu smakuje nad wyraz wyjątkowo :)

Chyba nie potrzebujecie więcej argumentów, aby przeżyć tę wyjątkową noc razem z nami 💃🕺

REZERWACJA MIEJSC + więcej informacji pod nr tel. 612852932 oraz 602493802


www.cezarhotel.pl - hotel, restauracja. Przyjęcia okolicznościowe, wesela, noclegi - Środa wielkopolska