• Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna

Pokoje

 

Wygodne i stylowe pokoje – komfortowe noclegi pod Poznaniem

Hotel Cezar to nowoczesny obiekt położony w miejscowości Koszuty – w pobliżu Kórnika, kierunek Środa Wielkopolska, przy trasie “11”. Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowo wyposażone i przytulnie urządzone pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe, z których każdy zaprojektowano w innym stylu. Łącznie Hotel Cezar posiada 47 pokoi, co daje 150 miejsc noclegowych. W odróżnieniu od innych hoteli oferujących noclegi pod Poznaniem, nasz obiekt proponuje wygodne pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto standardowo wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę i telewizor. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości, na terenie Hotelu Cezar udostępniliśmy bezprzewodowy Internet. Jeżeli poszukujesz komfortowego noclegu oddalonego do 20 km od Poznania, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Polecamy zacisznie pokoje z tarasami balkonowymi oraz widokowymi. Goście mogą odpocząć również w bujnym ogrodzie z oczkiem wodnym i mini zoo. Hotel Cezar oddalony ok. 15 minut autem od Środy Wielkopolskiej i 5-10 minut od Kórnika serdecznie zaprasza. Wybierz nocleg niedaleko Poznania i ciesz się spokojem okolicy.

Cezar Hotel dysponuje 47 pokojami 1-, 2-, 3-, 4-osobowymi, z których każdy urządzony
jest w innym stylu. Posiadamy również pokoje dla osób niepełnosprawnych. Standardowo
wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę i telewizor. Na terenie całego obiektu dostępny
jest bezprzewodowy Internet. Hotel posiada zaciszne pokoje z tarasami balkonowymi i 2
tarasy widokowe.


Brak pomysłu na Sylwestra? Hotel CEZAR ma dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. W kalendarzu zaczynamy wypatrywać magicznej daty 31 grudnia, kiedy to hucznie pożegnamy 2017 rok, wypatrując w przyszłości nowych szans, nadziei, a także – być może – dalszego utrzymania dobrej życiowej passy. Jeśli chcesz świętować tę noc z bliską Ci osobą, a może w gronie najlepszych znajomych w eleganckich wnętrzach, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w Hotelu CEZAR. Znakomita lokalizacja naszego Hotelu pod Poznaniem w miejscowości Koszuty – 10 kilometrów od Środy Wielkopolskiej i 6 kilometrów od Kórnika, połączona z możliwością noclegu oraz menu przygotowanym przez szefów kuchni z naszej restauracji, sprawia, że inne przyjęcia sylwestrowe nie mogą konkurować z szalonym balem organizowanym w Hotelu CEZAR! Zapraszamy.

Więcej informacji pod numerem telefonu 612-852-932, 602-493-802 – Wojciech Budasz, właściciel Hotelu.


SUPER     OFERTA
NA    ORGANIZACJĘ   IMPREZ

HOTEL CEZAR zaprasza wszystkich zainteresowanych do organizacji przyjęć weselnych, przyjęć komunijnych i innych imprez okolicznościowych – w malowniczej okolicy ok. 10 kilometrów od Środy Wielkopolskiej i 6 kilometrów od Kórnika! Oferujemy również komfortowe noclegi pod Poznaniem.
Zapraszamy!
Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 602-493- 802.


www.cezarhotel.pl - hotel, restauracja. Przyjęcia okolicznościowe, wesela, noclegi - Środa wielkopolska