• Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna

Restauracja

HOTELOWA RESTAURACJA, chociaż podzielona jest na kilka odrębnych części, tworzy dobrze przemyślaną i skomponowaną całość. Znajdują się w niej cieszące oko detale: meble, obrazy, figurki itp., wśród których zjeść można pieczołowicie przygotowane i smaczne dania. Domowa atmosfera sprzyja pogłębianiu starych i rodzeniu się nowych kontaktów towarzyskich. Stylowy wystrój i przytulna atmosfera sprzyjają również organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, urodziny oraz wiele innych.

Przyjęcia okolicznościowe

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zarówno menu, jak i wystrój sali sprawią, że Goście poczują się wyjątkowo.

Do dyspozycji oddajemy salę bankietową na 140 osób wraz z przylegającymi do niej salonikami, gdzie można wygodnie odpocząć w czasie trwania przyjęcia. Po zakończeniu imprezy proponujemy skorzystać z wygodnych pokoi. Oferujemy komfortowe noclegi w naszym hotelu niedaleko Poznania.


Nie masz pomysłu na Sylwestra?
Hotel Cezar ma dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnej nocy sylwestrowej w naszym Hotelu Cezar. Na uczestników czeka niecodzienna sceneria, eleganckie wnętrza oraz poczęstunek przygotowany przez szefów naszej hotelowej restauracji w Koszutach w Hotelu Cezar.
Świętuj magiczną datę 31 grudnia i przywitaj Nowy Rok razem z nami. Gwarantujemy szampańską zabawę do białego rana połączoną z możliwością noclegu w przytulnych pokojach. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Cezar pod Poznaniem!

Do zabawy będzie przygrywał zespół muzyczny BRAWO.

- Cena: 400zł/para
- Pokój: 200zł - kolejna noc gratis
- W cenie pełne wyżywienie.
- Szampan gratis!

Więcej informacji pod nr tel. 612852932 oraz 602493802.


SUPER     OFERTA
NA    ORGANIZACJĘ   IMPREZ

HOTEL CEZAR zaprasza wszystkich zainteresowanych do organizacji przyjęć weselnych, przyjęć komunijnych i innych imprez okolicznościowych – w malowniczej okolicy ok. 10 kilometrów od Środy Wielkopolskiej i 6 kilometrów od Kórnika! Oferujemy również komfortowe noclegi pod Poznaniem.
Zapraszamy!
Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 602-493- 802.


www.cezarhotel.pl - hotel, restauracja. Przyjęcia okolicznościowe, wesela, noclegi - Środa wielkopolska