• Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna

Wesela

Przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie dla każdej pary. Pozostaje w pamięci na całe życie.

Aby mogli Państwo na zawsze uwiecznić ten dzień pełen wzruszeń, radości i szczęścia, bezpłatnie udostępniamy przepiękny ogród z oczkiem wodnym oraz pięknie wyposażone pokoje, które idealnie nadają się do sesji zdjęciowej.

W prezencie od hotelu otrzymają Państwo apartament na noc poślubną z gwarancją późnego wymeldowania się następnego dnia.

Dla Gości weselnych proponujemy atrakcyjne ceny noclegu oraz bezpłatny parking. Hotel Cezar jest ok. 15 minut jazdy samochodem od Środy Wielkopolskiej i 5-10 minut od Kórnika, gwarantując bardzo dobre połączenie.

Sala bankietowa – bez ograniczeń czasowych.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zarówno menu, jak i wystrój sali sprawią, że Goście weselni poczują się wyjątkowo.

Do dyspozycji oddajemy salę bankietową na 140 osób wraz z przylegającymi do niej salonikami, gdzie można wygodnie odpocząć w czasie trwania przyjęcia.

W 2008 roku zostaliśmy laureatem konkursu “Mistrz Usługi Weselnej”.Brak pomysłu na Sylwestra? Hotel CEZAR ma dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. W kalendarzu zaczynamy wypatrywać magicznej daty 31 grudnia, kiedy to hucznie pożegnamy 2017 rok, wypatrując w przyszłości nowych szans, nadziei, a także – być może – dalszego utrzymania dobrej życiowej passy. Jeśli chcesz świętować tę noc z bliską Ci osobą, a może w gronie najlepszych znajomych w eleganckich wnętrzach, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w Hotelu CEZAR. Znakomita lokalizacja naszego Hotelu pod Poznaniem w miejscowości Koszuty – 10 kilometrów od Środy Wielkopolskiej i 6 kilometrów od Kórnika, połączona z możliwością noclegu oraz menu przygotowanym przez szefów kuchni z naszej restauracji, sprawia, że inne przyjęcia sylwestrowe nie mogą konkurować z szalonym balem organizowanym w Hotelu CEZAR! Zapraszamy.

Więcej informacji pod numerem telefonu 612-852-932, 602-493-802 – Wojciech Budasz, właściciel Hotelu.


SUPER     OFERTA
NA    ORGANIZACJĘ   IMPREZ

HOTEL CEZAR zaprasza wszystkich zainteresowanych do organizacji przyjęć weselnych, przyjęć komunijnych i innych imprez okolicznościowych – w malowniczej okolicy ok. 10 kilometrów od Środy Wielkopolskiej i 6 kilometrów od Kórnika! Oferujemy również komfortowe noclegi pod Poznaniem.
Zapraszamy!
Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 602-493- 802.


www.cezarhotel.pl - hotel, restauracja. Przyjęcia okolicznościowe, wesela, noclegi - Środa wielkopolska