• Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna

Wesela

Przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie dla każdej pary. Pozostaje w pamięci na całe życie.

Aby mogli Państwo na zawsze uwiecznić ten dzień pełen wzruszeń, radości i szczęścia, bezpłatnie udostępniamy przepiękny ogród z oczkiem wodnym oraz pięknie wyposażone pokoje, które idealnie nadają się do sesji zdjęciowej.

W prezencie od hotelu otrzymają Państwo apartament na noc poślubną z gwarancją późnego wymeldowania się następnego dnia.

Dla Gości weselnych proponujemy atrakcyjne ceny noclegu oraz bezpłatny parking. Hotel Cezar jest ok. 15 minut jazdy samochodem od Środy Wielkopolskiej i 5-10 minut od Kórnika, gwarantując bardzo dobre połączenie.

Sala bankietowa – bez ograniczeń czasowych.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zarówno menu, jak i wystrój sali sprawią, że Goście weselni poczują się wyjątkowo.

Do dyspozycji oddajemy salę bankietową na 140 osób wraz z przylegającymi do niej salonikami, gdzie można wygodnie odpocząć w czasie trwania przyjęcia.

W 2008 roku zostaliśmy laureatem konkursu “Mistrz Usługi Weselnej”.Wszystkich, którzy lubią zabawę i tańce do białego rana zapraszamy na niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju zabawę karnawałową, która odbędzie się 23 lutego w CezarHotel Cena: 220,00 zł/para.

Więcej informacji pod nr tel. 612852932 oraz 602493802.
SUPER     OFERTA
NA    ORGANIZACJĘ   IMPREZ

HOTEL CEZAR zaprasza wszystkich zainteresowanych do organizacji przyjęć weselnych, przyjęć komunijnych i innych imprez okolicznościowych – w malowniczej okolicy ok. 10 kilometrów od Środy Wielkopolskiej i 6 kilometrów od Kórnika! Oferujemy również komfortowe noclegi pod Poznaniem.
Zapraszamy!
Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 602-493- 802.


www.cezarhotel.pl - hotel, restauracja. Przyjęcia okolicznościowe, wesela, noclegi - Środa wielkopolska