• Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna
  • Strona główna

Okolica

CEZAR HOTEL - zlokalizowany jest przy trasie Poznań - Katowice w odległości niespełna 20km od granic Poznania. W pobliżu hotelu zlokalizowane są:
 
Zamek w Kórniku: zabytkowa rezydencja historyczna rodów Górków i Działyńskich. W Zamku obecnie mieści się muzeum i Biblioteka Kórnicka. Okolica Zamku posiada jeden z największych i najstarszych w Europie ogrodów z europejskimi, azjatyckimi i amerykańskimi gatunkami drzew oraz krzewów. Można też zobaczyć ogromne jezioro, które pozwala na przyjemny spacer wzdłuż jego brzegów pieszo lub łodzią.
http://www.zamki.pl/?idzamku=kornik
Kolej wąskotorowa w Środzie Wlkp.: Wyjątkową atrakcją powiatu  średzkiego jest wąskotorowa linia kolejowa łącząca Środę Wlkp. z Zaniemyślem. Powiatowa Kolej Wąskotorowa jest jedną z nielicznych w Europie, która prowadzi ruch pociągów wyłącznie trakcją parową.
http://www.srodawlkp.org/pliki/swpm_h3.html
 
Dwór w Koszutach: Barokowy dwór szlachecki w Koszutach z XVIII wieku, gdzie aktualnie swoją siedzibę ma Muzeum Ziemi Średzkiej. Wewnątrz muzeum znajduje się stała ekspozycja zatytułowana „Mała siedziba ziemiańska w Wielkopolsce” przedstawiająca wyposażenie wnętrza dworu ziemiańskiego, takie jak meble, obrazy i sprzęty, które tworzą dom pełen niepowtarzalnej atmosfery i polskiej tradycji.
http://www.koszuty.pl/galeria.php

 

CEZAR HOTEL - zlokalizowany jest przy trasie Poznań - Katowice w odległości niespełna 20km od granic Poznania. W pobliżu hotelu zlokalizowane są:

- Zamek w Kórniku: zabytkowa rezydencja historyczna rodów Górków i Działyńskich. W Zamku obecnie mieści się muzeum i Biblioteka Kórnicka. Okolica Zamku posiada jeden z największych i najstarszych w Europie ogrodów z europejskimi, azjatyckimi i amerykańskimi gatunkami drzew oraz krzewów. Można też zobaczyć ogromne jezioro, które pozwala na przyjemny spacer wzdłuż jego brzegów pieszo lub łodzią.

http://www.zamki.pl/?idzamku=kornik

- Kolej wąskotorowa w Środzie Wlkp.: Wyjątkową atrakcją powiatu  średzkiego jest wąskotorowa linia kolejowa łącząca Środę Wlkp. z Zaniemyślem. Powiatowa Kolej Wąskotorowa jest jedną z nielicznych w Europie, która prowadzi ruch pociągów wyłącznie trakcją parową.

http://www.srodawlkp.org/pliki/swpm_h3.html

- Dwór w Koszutach: Barokowy dwór szlachecki w Koszutach z XVIII wieku, gdzie aktualnie swoją siedzibę ma Muzeum Ziemi Średzkiej. Wewnątrz muzeum znajduje się stała ekspozycja zatytułowana „Mała siedziba ziemiańska w Wielkopolsce” przedstawiająca wyposażenie wnętrza dworu ziemiańskiego, takie jak meble, obrazy i sprzęty, które tworzą dom pełen niepowtarzalnej atmosfery i polskiej tradycji.

http://www.srodawlkp.org/pliki/swpm_h3.html

 

Nie masz pomysłu na Sylwestra?
Hotel Cezar ma dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnej nocy sylwestrowej w naszym Hotelu Cezar. Na uczestników czeka niecodzienna sceneria, eleganckie wnętrza oraz poczęstunek przygotowany przez szefów naszej hotelowej restauracji w Koszutach w Hotelu Cezar.
Świętuj magiczną datę 31 grudnia i przywitaj Nowy Rok razem z nami. Gwarantujemy szampańską zabawę do białego rana połączoną z możliwością noclegu w przytulnych pokojach. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Cezar pod Poznaniem!

Do zabawy będzie przygrywał zespół muzyczny BRAWO.

- Cena: 400zł/para
- Pokój: 200zł - kolejna noc gratis
- W cenie pełne wyżywienie.
- Szampan gratis!

Więcej informacji pod nr tel. 612852932 oraz 602493802.


SUPER     OFERTA
NA    ORGANIZACJĘ   IMPREZ

HOTEL CEZAR zaprasza wszystkich zainteresowanych do organizacji przyjęć weselnych, przyjęć komunijnych i innych imprez okolicznościowych – w malowniczej okolicy ok. 10 kilometrów od Środy Wielkopolskiej i 6 kilometrów od Kórnika! Oferujemy również komfortowe noclegi pod Poznaniem.
Zapraszamy!
Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 602-493- 802.


www.cezarhotel.pl - hotel, restauracja. Przyjęcia okolicznościowe, wesela, noclegi - Środa wielkopolska